Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas!

Lokalizacja

Adres:

ul. Plac Zdrojowy 3
81-726 Sopot, Polska

Godziny pracy recepcji:

Codziennie:
9:00 - 15:00 stacjonarnie
15:00 - 20:00 zdalnie

Parkowanie:

Parking strzeżony, płatny 24/7 PLN70/24h
wymagana rezerwacja miejsca
Lokalizacja: (54.4448398, 18.5710939)

Dojazd od ul. Piastów (za kościołem ewangelickim w lewo).

Oto kilka przydatnych wskazówek dotyczących dojazdu:

Pociągiem: Sopot posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z większością dużych miast Polski oraz codzienne połączenie z Berlinem. Dworzec kolejowy znajduje się w centrum miasta, zaledwie kilometr od plaży, z łatwym dostępem zarówno do pociągów lokalnych (SKM), jak i dalekobieżnych.

Samochodem: Możesz dojechać do Sopotu korzystając ze zjazdów z autostrady A1 oraz bezpośrednio z centrów Gdyni i Gdańska. W sezonie letnim ruch w centrum Sopotu jest dość gęsty, a parkingi są płatne.

Rowerem: Trójmiasto słynie z dobrze rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych, które umożliwiają przyjemną podróż wzdłuż wybrzeża.

Statkami Białej Floty: W sezonie letnim możesz również skorzystać z usług Żeglugi Gdańskiej, która oferuje połączenia pasażerskie do Helu i między Gdańskiem a Sopotem.

Promem: Regularne połączenia promowe oferują porty w Gdańsku i Gdyni.

Niezależnie od wybranej metody podróży, Sopot zapewnia łatwy dostęp i przyjazną atmosferę, abyś mógł cieszyć się każdym momentem spędzonym nad polskim morzem. Zaplanuj już teraz swoją wyprawę i doświadcz wszystkiego, co ma do zaoferowania SeaSide Sopot!