Odkryj tajemnice gdańskiego Zoo z nową książką „Anegdoty z gdańskiego Zoo”

Poznaj fascynujące historie mieszkańców gdańskiego Zoo w książce "Anegdoty z gdańskiego zoo", którą promujemy dzięki wieloletniej współpracy SeaSide Sopot z gdańskim Ogrodem Zoologicznym.

Recepcja i Pamiątki z gdańskiego Zoo

6/1/20241 min czytać

SeaSide Sopot ma przyjemność promować wyjątkową publikację, która zabierze Was w fascynującą podróż po zapleczu jednego z najstarszych ogrodów zoologicznych w Polsce – Zoo w Gdańsku. Książka „Anegdoty z gdańskiego Zoo”, autorstwa Marcina Kostrzyńskiego, to zbiór niezwykłych historii i ciekawostek, które pozwolą spojrzeć na zwierzęta z zupełnie innej perspektywy.

Przez 70 lat istnienia zoo, jego pracownicy mieli okazję obserwować zwierzęta z bliska, poznając ich nawyki, upodobania i lęki. Dzięki książce „Anegdoty z gdańskiego zoo” możemy doświadczyć zoo oczami tych, którzy na co dzień dbają o jego mieszkańców. Poznamy charaktery najbardziej charakterystycznych gatunków, ich zwyczaje, a także mało znane fakty, które zaskoczą nawet stałych bywalców zoo.

Dla gości SeaSide Sopot, którzy cenią sobie bliskość natury i chcą pogłębić swoją wiedzę o świecie zwierząt, ta książka jest obowiązkową lekturą. Co więcej, nawiązując do długoletniej współpracy naszego hotelu z gdańskim Zoo, jesteśmy dumni, że możemy wspierać lokalne atrakcje oraz edukację przyrodniczą.

Książkę „Anegdoty z gdańskiego zoo” można nabyć w Sklepach z pamiątkami na terenie zoo, online pod adresem pamiatkizoo.com/ksiazka-anegdoty-z-gdanskiego-zoo-marcin-kostrzynski oraz na miejscu w Recepcji SeaSide Sopot. To idealny prezent dla każdego, kto chce przekonać się, co naprawdę dzieje się po drugiej stronie ogrodzenia.

Zapraszamy do odkrycia nieopowiedzianych dotąd historii i sekretów naszych czworonożnych (i nie tylko) sąsiadów. Odwiedźcie Gdańskie Zoo, a potem zrelaksujcie się w SeaSide Sopot, rozkoszując się lekturą pełną inspirujących opowieści.

Kupując książkę, wspieracie Państwo gdańskie Zoo.