Welcome to SeaSide Sopot
Dziękujemy za wybór SeaSide Sopot. Dołożymy starań, żeby Państwa pobyt był udany.

Poniżej kilka informacji przydatnych w trakcie pobytu w naszych obiekcie. Oczywiście zawsze zachęcamy, żeby nas zapytać na recepcji bo tęsknimy za rozmową z Goścmi, jednak gdyby akurat było to niemożliwe, to polecamy lekturę poniższych informacji.

 

  • nr na recepcje 513 122 041 Recepcja SeaSide Sopot – kiedy pracuje i w czym możemy pomóc?
  • śniadanie ŚNIADANIE – Mam wykupione śniadanie(a), gdzie je zjem?
  • pożycz rower z SeaSide ROWERY – Chcę pożyczyć rower. Jak to zrobić? Ile to kosztuje?
  • w SeaSide leżaki dla gości bez opłatLEŻAKI – Na jakich zasadach mogę pożyczyć leżaki?
  •  CZYSTOŚĆ – jak zamówić sprzątanie dodatkowe lub wymianę pościeli? Która usługa jest płatna i kiedy?
  • wystawiamy faktury, akceptujemy BON turystyczny  FAKTURY – Potrzebuję fakturę za pobyt
  • parking przy SeaSide PARKOWANIE – gdzie mogę zaparkować? Ile to kosztuje?
  • WYMELDOWANIE – o której najpóźniej mogę opuścić pokój? O której najwcześniej mogę się wymeldować?

nr na recepcje 513 122 041 Recepcja czynna jest w zmiennych godzinach w zależności od pory roku.
– 9:00 – 20:00 – od połowy kwietnia do końca września
– 10:00 – 17:00 – od października do połowy kwietnia
Na specjalne życzenie gości przyjeżdżających w innych godzinach, chętnie przedłużymy godziny pracy recepcji. Wejście do obiektu i do pokoju możliwe jest o dowolnej porze przy wykorzystaniu klucza cyfrowego lub aplikacji. W godzinach od 7:00 do 21:00 dostępny jest serwis informacyjny pod numerem telefonu 513 122 041.

A na pytanie “W czym możemy pomóc?” odpowiedź brzmi – we wszystkim co się da, żeby Państwa pobyt w SeaSide tuż przy plaży w Sopocie udał się tak, żebyście chcieli do nas wrócić raz i kolejny raz. Jesteśmy do usług.

 

śniadania w SeaSide SopotJeśli mają Państwo wykupione śniadania i jest sezon, to zapewne działa nasz ogródek przed obiektem. I tam właśnie zapraszamy na śniadanie a później też na inne przekąski, kawę, ciacho i np poczytanie gazety.
Jeśli jednak ogródka sezonowego nie ma przed wejściem, to wówczas zapraszamy do jednej z dwóch restauracji z którymi blisko współpracujemy od lat. Bliższa (ok 120 m) to Kurort Cafe a ta bliżej tzw Monciaka i Krzywego Domku to Prosty TematKlikając w powyższe nazwy znajdziecie Państwo ich lokalizację na mapapch Google. Trafić do nich jednak jest bardzo prosto, otóż:

– do Kurort Cafe – po wyjściu z SeaSide skręcić w lewo, za latarnią morską w lewo i po ok 80 metrach po lewej stronie będzie Kurort Cafe (za kilkoma drzewami)

– do Prostego Tematu – po wyjściu z SeaSide skręcić w lewo, za latarnią morską w lewo i wejść na Plac Przyjaciół Sopotu. Po lewej stronie za drzewami zobaczą Państwo piętrowy pawilon ze sklepem Żabka w lewej jego częsci. W tym samym pawilonie, po prawej stronie, mieści się Prosty Temat.
Smacznego śniadania bez wględu na to gdzie się Państwo na nie udadzą.

pożycz rower z SeaSideRowery można wypożyczyć na recepcji. W tym celu wystarczy zgłosić to recepcjoniście a on przygotuje rowery do jazdy i opowie o możliwych trasach. Koszt wypożyczenia roweru to:
– 15 zł / godzinę lub
– 30 zł / 3 godziny lub
– 50 zł za całą dobę.

w SeaSide leżaki dla gości bez opłat  Leżaki dla gości wypożyczamy bezpłatnie. W dowolnej chwili mogą jest Państwo wziąć na plażę lub w inne miejce. Stoją przy wejściu do obiektu tudzież na półpiętrze. Życzymy miłego korzystania

w SeaSide Sopot bardzo dbamy o czystość Zwyczajowo w naszym obiekcie sprzątamy po wyjeździe i przed przyjazdem Gości. Nie wchodzimy do pokoju w trakcie Państwa pobytu. Jeśli życzą sobie Państwo dodatkowe sprzątanie w trakcie dłuższego pobytu to prosimy dać znać. Odkurzanie raz na trzy dni wykonamy bezpłatnie. Ręczniki wymieniamy bezpłatnie co pięć dni. Za dodatkową wymianę pobierzemy opłatę w wysokości 40 zł. Dodatkowe sprzątanie to kwota 60 zł.

wystawiamy faktury, akceptujemy BON turystycznyJeśli potrzebna jest Państwu faktura proszę to zgłosić na recepcję podając numer NIP (z centralnej bazy pobierzemy adres). Jeśli został wystawiony paragon bez numeru NIP, to zgodnie z prawem nie możemy wystawić faktury. Fakturę możemy wystawić jedynie do istniejącego paragonu, na którym widnieje numer NIP. Paragon z numerem NIP na kwotę brutto nie przekraczającą 450 zł można traktować jako fakturę uproszczoną.

parking przy SeaSide Jak Państwo już wiedzą, parking przy obiekcie ma bardzo ograniczoną pojemność. W weekendy można się spodziewać więcej wolnych miejsc, parkowanie jest każdorazowo płatne u obsługi parkingu wg cennika. O ile nie ma zmian, godzina parkowania kosztuje 5 zł. Może się zdarzyć, że Państwa samochód będzie zastawiony przez inny pojazd, szczególnie jeśli zaparkowali Państwo bezpośrednio pod płotem. W takim przypadku zalecamy na kilkanaście minut przed planowanym wyjazdem podejść do obsługi parkingu i zgłosić chęć wyjazdu. W przypadku chęci parkowania w innych miejscach Sopotu zalecamy zapoznać się z tą informacją.

Wymeldować Państwo możecie się o dowolnej godzinie, nie później niż o 11:00. W przypadku wyjazdu przed godzinami pracy recepcji klucz prosimy zostawić w drzwiach pokoju od wewnętrznej strony. Jeśli korzystali Państwo z klucza cyfrowego nie ma takiej potrzeby. Jeśli chcą Państwo przedłużyc pobyt prosimy to zgłosić najpóźniej z samego rana. Za przedłużenie pobytu może zostać pobrana opłata w wysokości 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę po 11:00 a za przedłużenie pobytu po 14:00 możemy naliczyć koszt kolejnej doby co jest ujęte w regulaminie. Oczywiście zawsze chcemu iść Państwu na rękę i wszystko da się załatwić. Prosimy jedynie o jak najwcześniejsze informowanie o zmianach.

rezerwacja
telefon+48513 122 041
mapa