Wiosna, wiosna! Sopot i jego nowe noclegi blisko morza

Kochani turyści, czy zastanawiacie się już kiedy przyjechać do Sopotu? Czy lepiej jeszcze wiosną, kiedy przyroda uzdrowiska Sopot eksploduje świeżością, czy lepiej latem, gdy można się urlopować wylegując na rozgrzanej plaży? Bez względu na to kiedy do nas przyjedziecie korzystać z atrakcji Sopotu, na pewno warto w tym niepowtarzalnym miejscu mieć komfrot, wygodę, gustowny i bezpieczny pokój.

Stęsknieni za Wami kombinowaliśmy jak by tu umilić Wam, naszym Gościom, pobyt w SeaSide Sopot. Poprzeczka  przed nami postawiona wysoko bo i lokalizacja wyjątkowa. W końcu Sopot uznawany jest za letnią stolicę Polski a SeaSide mieści się tuż przy plaży, bardzo blisko morza, kilkadziesiąt metrów od słynnego sopockiego molo. Po drugiej stronie Placu Zdrojowego sąsiadem jest hotel Sheraton Sopot a trochę dalej Sofitel Grand Sopot (dawny Grand Hotel). Co prawda mają własne spa i restauracje, jednak czy mają tak samo blisko do plaży jak goście w SeaSide Sopot?

Sopot z lotu ptaka

Piękne zdjęcie Placu Zdrojowego z przyległościami wykonane z lotu ptaka zaczerpnęliśmy z artykułu opisującego atrakcje Sopotu a zamieszczonego w serwisie “Polska po godzinach”. SeaSide jest tuż tuż obok 🙂

Ponieważ plaży nie dało się przysunąć pod same drzwi wejściowe, postanowiliśmy zadziałać z wnętrzem naszego obiektu tak aby pobyt w SeaSide Sopot oznaczał to samo co nocleg w droższych hotelach.

Nowe wnętrza to większa wygoda i komfort oraz większe bezpieczeństwo. Miód malina.

  Od początku stycznia trwa u nas remont. Jeśli śledzicie nasz fanpage na portalu Facebook to pewnie widzieliście zdjęcia z remontu, pełne wojennego dramatu i apokaliptycznych wizji zniszczenia. Jakkolwiek by nie opisywać generalnego remontu, z tego co nas goście pamiętają została tylko recepcja i schody. Przy planowaniu remontu zajrzeliśmy do Państwa opinii na nasz temat. Z pewną taką niekłamaną nieśmiałością przyznamy się, że w obliczu samych pozytywnych słów od Gości na temat naszej profesjonalnej obsługi i podejścia mogliśmy uznać, że wszystko jest miód malina 😊 Ale gdzież tam.

Przyjrzeliśmy się szczególnie dokładnie krytycznym opiniom na temat pobytu w naszym obiekcie i wrażeń związanychz estetyką i funkcjonalnością obiektu. Dlatego w trakcie remontu wygłuszone zostały ściany między pokojami, telewizory zostały przeniesione w takie miejsce, aby można był wygodnie oglądać ruchome obrazy oraz dodane będzie specjalne miejsce na bagaże.

Wielu z naszych Gości zwracało uwagę, że brakowało w pokoju miejsca gdzie można odstawić kawę, postawić talerzyk z jedzeniem lub odłożyć czytaną w łóżku książkę. Zadbalśmy i o to. Projektanci stworzyli odpowiednią przestrzeń, która obecnie w czasach obostrzeń pandemicznych okazuje się niesamowicie przydatna na czas konsumpcji jedzenia zamówionego na wynos. Gdy już nie będzie takiej potrzeby, stoliczek idealnie przyda się w trakcie porannej kawy. Będzie gdzie odstawić filiżankę, mleczko, puszkę biskwitów oraz odłożyć poranną prasę. Idealny czas  miejsce na zastanowienie, czy położyć się ponownie na wygodnie łóżko czy może jednak zrobić kilkadziesiąt kroków i poczuć pod stopami piasek plażowy. Ponieważ obraz mówi zdecydowanie więcej, spójrzcie Państwo na drugą wizualizację pokoju.

SeaSide Sopot - pokój dwuosobowy

Czystość i bezpieczeństwo przede wszystkim

Postanowiliśmy również poprawić łazienki. Jednak co tam dokładnie poprawić? Zrobiliśmy totalny reset łazienek. Pomieszczenia zostały zbudowane całkowicie na nowo z nową instalacją oraz z zupełnie nowym i ładniejszym wg. nas wystrojem. Prosimy oceńcie Państwo sami.

SeaSide Sopot - łazienka po remoncie

Koronawirus u nas nie wypoczywa

Zadbaliśmy również o to, aby Państwo mieli jak najmniej potrzeb dotykania wspólnych elementów. Dlatego przy drzwiach wejściowych do budynku oraz przy drzwich do pokojów zamontowane będą zamki, które będziecie mogli otworzyć korzystając z własnego smartfona. Nie będzie trzeba dotykać kluczy i klamek, wejście do hotelu o każdej porze będzie prostsze. Odpada konieczność pamiętania o kluczu, noszenia go w kieszeni czy przekazywania drugiej osobie.

Zostały nam do pokazania jeszcze części wspólne czyli korytarze. Jak się podobają?

SeaSide Sopot - korytarz
SeaSide Sopot - korytarz po remoncie

Jak Państwo widzicie dla Waszego komfortu, wygody i bezpieczeństwa robimy dużo. Tym razem nawet zresetowaliśmy nasze wnętrza. Zachęcamy, zaplanujcie sobie reset w najlepszym miejscu w Sopocie. Będziecie mieli w bardzo atrakcyjnej cenie noclegi blisko plaży. Bardzo blisko plaży, bezpośrednio przy niej. 

Zaspokój swoją ciekawość, sprawdź dostępność pokoi i ceny. Od 18 marca będziemy już gotowi więc piękną i pachnącą wiosnę tuż nad morzem doświadczysz już w nowych wnętrzach. Sprawdź termin i do zobaczenia.

z podrowieniami

Janek Retz

*ps – wyszukując terminów zobaczą Państwo zdjęcia pokoi jeszcze sprzed remontu, który właśnie jest w toku. Nowe zdjęcia zamieścimy jak tylko każdy pokój będzie idealnie wysprzątany. Jak zwykle u nas.

rezerwacja
telefon+48513 122 041
mapa