W tak wyjątkowej lokalizacji jak nasza, nie tylko otoczenie uzdrowiska, morze, piękna plaża i niepowtarzalne molo tworzą klimat Państwa wypoczynku. Przedstawiamy z radością pierwsze realne fotografie pokojów i wnętrz po trwającym od początku stycznia generalnym remoncie. Noclegi przy plaży od teraz jeszcze piękniejsze.

Przystępując do remontu mieliśmy kilka celów. Pomimo tego, że zdecydowana większość naszych Gości była zadowolona z wystroju wnętrz a przede wszystkim czystości w pokojach, naszym celem było usnięcie niedogodności, na które zwracali uwagę niektórzy. Z dumą ogłaszamy, że wyciszyliśmy nasz obiekt w bardzo znacznym stopniu. Melancholikom powinniśmy podać zmianę głośności mierzoną sonometrem, jednak dla chętnych pozostawiamy dokonanie pomiarów na własną rękę. Zapewniamy, że ściany pomiędzy pokojami zostały wypełnione dźwiękochłonną watą, zamontowaliśmy również odpowiednie płyty. Dodatkowo, wymiana wykładzin na korytarzach i powieszenie eleganckich zasłon spowodowało, że sami czujemy się przytulnie jak w domu. Zobaczcie Państwo sami.  

SeaSide Sopot - korytarz, parter
SeaSide Sopot - ładne wnętrza

Wejdźmy więc do pokoju. Tu w każdym dużo zmian.

Wymieniona wykładzina i wykończenie ścian to pewnie jako pierwsze rzucą się w oczy. Oprócz tego przearanżowaliśmy oświetlenie, dzięki czemu jest bardziej przytulnie. W centralnym punkcie pokojów zawiesiliśmy eleganckie żyrandole, nad oknem i zasłonami dodaliśmy oświetlenie LEDowe gdyby była potrzeba jedynie intymnego rozświetlenia pokoju. Co równie istotne, przy każdym łóżku pojawiła się lampka nocna zamontowana na ścianie, gniazdo z prądem i dodatkowy wyłącznik oświetlenia. Pełen komfort i funkcjonalność. Łóżka pozostawiliśmy te same, bo każdy z naszych gości bardzo je chwalił. 

SeaSide Sopot - pokój dwuosobowy

Jak Państwo widzicie, pojawiły się też długo oczekiwane elementy ułatwiające przechowywanie drobiazgów takich jak ubrania i bibeloty. Co najważniejsze, pojawiło się również miejsce, przy którym można popracować na komputerze lub odstawić kawę tudzież zamówiony posiłek. Prawda, że zrobiło się wygodniej?

Osoby spostrzegawcze zauważą również, że nad drzwiami wejściowymi pojawił się pawlacz, który ułatwi przechowywanie walizek. Sami jesteśmy zaskoczeni, że w pokojach które uznawane są za dość niewielkie, znalazło się aż tyle dodatkowego miejsca funkcjonalnego, dzięki czemu będzie więcej miejsca na wypoczynek. I to wypoczynek tuż przy plaży.

Zapytacie pewnie jak wygląda pokój jednoosobowy? Otóż i on.

SeaSide Sopot - pokój jednoosobowy

Ostatnim pomieszczeniem, które jest niezywkle ważne dla każdego z Gości jest łazienka. Dobrze o tym wiemy. I tu spieszymy donieść – łazienki w 11 pokojach zostały CAŁKOWICIE zbudowane od nowa. Uzyskały nowy wystrój, nowe wyposażenie. Wszystko jest czyste, nowiutkie, pachnie świeżością. 

SeaSide Sopot - łazienka

Jako ciekawostkę podamy też, że w ramach podniesienia Państwa bezpieczeństwa ograniczamy konieczność dotykania elementów wspólnych takich jak klucze. Każy pokój (oraz drzwi główne) został wyposażony w zamek, który można otworzyć własnym telefonem, zbliżając go do zamka (najlepiej przed przyjazdem prosimy pobrać aplikację TTLock – na Androida lub na IOS). Można też użyć kodu cyfrowego lub karty zbliżeniowej ostatecznie również i klucza fizycznego, jednak zastosowanie rozwiązania bez klucza ułatwi Państwu pobyt, szczególnie jeśli przyjedziecie z dziećmi lub w kilka osób do pokoju rodzinnego lub apartamentu. 

keyless door locks

Wyobraźcie sobie Państwo, że będzie można wybiec bez klucza a nawet bez telefonu na plażę aby oglądać wschód słońca. Wystarczy pamiętać (no, można zapisać na dłoni 😉 ) kod do drzwi. Czyż nie ułatwiamy życia i wypoczynku? 

wschód słońca przed SeaSide Sopot

Drodzy Państwo. Jak się podobają nasze starania aby Państwa pobyt w Sopocie bezpośrednio przy plaży był bardziej komfortowy i bezpieczeniejszy? 

To właściwie dlaczego nie sprawdzić teraz dogodnego terminu na przyjazd i zarezerwować dla siebie nocleg przy plaży zanim inni to zrobią?

To, że w tej chwili trwa lockdown nie znaczy, że morze nie szumi a wiosenny wiatr nie przegania obłoczków na sopockim niebie. Nasz system rezerwacji również nie śpi, więc zachęcamy sprawdzić, czy w wybranym terminie są jeszcze wolne pokoje.

rezerwacja
telefon+48513 122 041
mapa