W Wielkanoc będziemy zamknięci

Kochani Goście i Ci, którzy tymi Gośćmi mieli się stać. Miały być wesołe święta, chcieliśmy z radością pochwalić się naszymi nowymi wnętrzami, poznać Państwa opinie na temat wystroju, sprawdzić czy funkcjonalność podniosła się tak jak zakładaliśmy. Tymczasem rząd wprowadził lockdown co u nas w województwie pomorskim przedłuża go do 9 kwietnia. A to oznacza, że nie będziemy mogli ugościć nikogo w okresie świąt. Nie będziemy mogli udostępnić naszych wygodnych łóżek i ekspresu ze świeżą kawą abyście Państwo rano mogli wyjść na jeszcze puste plaże z kawą w ręku i kontemplować bezkresny widok morza.

Rozumiemy trudną sytuację panemiczną i łączymy się w smutku z tymi, których dotknął covid-19. Sami też doświadczyliśmy tego przez ciężką chorobę w zespole lub odejścia naszych znajomych. Wiemy, że dla niektórych z Państwa obraz na około może nie być kolorowy.

załoga SeaSide

Prosimy pamiętać, że po każdej burzy wychodzi słońce, każda mgła kiedyś opada, każdy smog zostanie przewiany. Prosimy pamiętać, że nadal trzeba celebrować życie i bezpiecznie korzystać z tego co daje natura. A gdzież lepiej to zrobić niż bezpiecznie u nas w SeaSide, tuż przy plaży i w mieście, które jest uzdrowiskiem.

Wkrótce turnusy dla Seniorów, wiosna 2021

Pomimo tego, że obiekt będzie zamknięty do 9 kwietnia to nasza recepcja jest cały czas dostępna w trybie zdalnym. Przyjmujemy rezerwacje, odpowiadamy na pytania, sugerujemy ciekawe rozwiązania i nadal działamy tak, aby chętni mogli u nas odpocząć i zregenerować siły. 

Na początku myślimy o naszych Seniorach. Do ich bogatego doświadczenia życiowego ostatni rok dołożył mnóstwo przeszkód, blokad, ograniczeń, stresu, niepewności. Wiemy, że na pewno ma to odzwierciedlenie w organiżmie w postaci conajmniej mniejszej ruchliwości. A przecież jest dla kogo żyć. Wnuczęta dodają energii do życia, więc trzeba pokazać jak babcie i dziadkowie świetnie potrafią sprostać wymaganiom maluchów. 

Dlatego jeszcze w kwietniu proponujemy dwa tygodniowe turnusy rehabilitacyjne dla Seniorów. Pierwszy z nich zaczyna się w niedzielę 11 kwietnia, drugi tydzień później, 18 kwietnia. Dodatkowo aby ułatwić przyjazd, każdego Seniora, który przyjedzie do nas pociągiem, odbierzemy ze stacji SOPOT i przywieziemy z bagażami do hotelu. 

Więcej na temat oferty dla Seniorów w tym informacje jakich 20 zabiegów otrzymacie w cenie turnusu znajdą Państwo na tej stronie –> https://seasidesopot.com/senior/

Życzymy Państwu odrodzenia do pełni życia

Chcemy już wyjść z zamknięcia na zieloną trawkę lub chłodny piasek plażowy i oddychać pełną piersią. Póki jeszcze temperatury wahają się raczej bliżej zera niż piętnastu stopni to gorąco zalecamy zadbać o siebie i się nie przeziębiać. Bo kiedy już temperatura powietrza zbliży się bardziej do temperatury naszych gorących i tęskniących serc, to nie będziecie Państwo mieli wyboru. Trzeba będzie dać się rozpieszczać naszej gościnności, w naszych nowych wnętrzach.

Tymczasem, przyjmijcie od naszego zespołu serdeczne życzenia radości i zdrowia na Wielkanoc. Niech wkrótce zmartwychwstanie wszystko co może, niech odrodzi się życie, zdrowie, biznesy te małe i te duże. Niech każdy będzie miał w bród powodów do radości. Niech wyczekiwane słońce, błękit nieba i zapach wiosennego powietrza wniesie życie w każdy kąt.

Czekamy na Państwa. A gdy przyjedziecie od razu będzie kolorowo. Przywitamy Was kwiatkami i słońcem.

To my, załoga SeaSide
Do zobaczenia

zajączki w Sopocie
rezerwacja
telefon+48513 122 041
mapa