Rozrywka i wypoczynek w zasięgu ręki.

Ci Goście, którzy u nas byli wiedzą już jak fantastyczna jest nasza lokalizacja. Często sami, jako mieszkańcy Trójmiasta, zapominamy o tym, że jest to wyjątkowe miejsce. Szczera radość naszych Gości utwierdza nas w tym, że warto się starać o ich udany pobyt. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży i molo to jednak nie wszystko czym zachwycamy. Oprócz lokalizacji ważni są, tak samo jak nasi Goście, ludzie, którzy z Gośćmi mają bezpośredni kontakt. Każdy z nas ma jakieś swoje hobby i uzdolnienia. Każdy z nas swoje zadania wykonuje profesjonalnie i uśmiechem dzieli się z innymi. Taki też jest pan Zenon Miluski, zawodowy muzyk, członek zespołu Klenczon Projekt, którego jeszcze przez jakiś czas nasi Goście mogą spotkać przyjeżdżając do SeaSide Sopot.

Klenczon Projekt - przed koncertem

W tym wpisie uchylamy rąbka tajemnicy na temat tego, co kręci Pan Zenona Miluskiego. Właściwie, to nie trzeba uchylać rąbka tajemnicy
a wystarczyło przejść kilkadziesiąt metrów od nas na Plac Zdrojowy i wygodnie zająć miejsce
w małym amifeatrze przy tamtejszej muszli.

Sopot, widok z wieży latarni morskiej

Tego dnia, w bardzo ciepły wieczór sierpniowy, na deskach muszli zagrał zespół Klenczon Projekt. A nasz cudowny pan Zenon gra na gitarze i śpiewa właśnie w tym zespole. Przyjedźcie do SeaSide a jeśli spotkacie pana Zenka w okolicy chętnie podzieli się swoją bogatą biografią zawodowego muzyka.  

koncert Klenczon Projekt tuż obok SeaSide Sopot

Radość, pasja, swoboda i inne pozytywne emocje płynęły ze sceny. Znane teksty „Kwiaty we włosach potargał wiatr”, „Nikt na świecie nie wie, że się kocham w Ewie” i lubiana muzyka przyciągały coraz więcej turystów. Plac Zdrojowy w Sopocie, pomimo odbywającego się na nim kiermaszu okolicznościowego powoli pustoszał a pod drzewami przy muszli zostały już tylko miejsca siedzące.

Zapraszamy do SeaSide Sopot. Tu goszczą muzyka w sercach, wiatr we włosach, radość w duszy. 

Do zobaczenia.

Zachęcamy sprawdzić dostępne terminy.

rezerwacja
telefon+48513 122 041
mapa