fbpx

SeaSide Sopot 

Plac Zdrojowy 3 Sopot

POŁOŻENIE SEASIDE

N 54 st. 26’42 E 18 st. 34’15 MAPA

ULICA PIASTÓW DO PARKOWANIA MAPA

Jak do nas trafić ?


Pieszo najprościej kierować się w stronę Molo w Sopocie. Tuż przy molo jest latarnia morska. Należy stanąć twarzą do morza i mieć latarnię po prawej stronie. Skręcić za latarnią w prawo i przejść promenadą około 50 metrów. Po prawej tuż za ogródkiem będzie wejście do hotelu.

Samochodem prosimy kierować się na ulicę Piastów a na niej prosto w stronę morza. Jeśli nie zarezerwowałeś i nie wykupiłeś miejsca przy hotelu, to właśnie na ul. Piastów możesz najbliżej zostawić auto (niestety zgodnie z decyzją Prezydenta Sopotu, od lipca 2020r. parkowanie przy ulicy Piastów możliwe jest jedynie od poniedziałku do piątku). Prosimy pamiętać, że w większości ulic obowiązuje strefa płatnego parkowania i to wiąże się z opłatą minimum 3 zł/godz w godzinach 9:00 do 20:00 w dni robocze (informacja). Parkowanie na ulicach jest bezpłatne od 20:00 do 9:00 następnego dnia. W okolicy są również parkingi strzeżone całodobowo. Można również skorzystać z darmowego Eco Parkingu Buforowego przy Ergo Arenie. Uwaga – znalezienie miejsca do parkowania bardzo blisko hotelu może być wyzwaniem 🙂

Jak poruszać się po Trójmieście ?

Rower jest najprzyjemniejszym sposobem na zwiedzanie i poruszanie się po Trójmieście. Na terenie miasta znajduje się wiele prywatnych wypożyczalni rowerów.

 Skutery elektryczne są rozwiązaniem dla osób lubiących jazdę po ulicy i omijanie korków oraz na łatwe zaparkowanie. Koszty oraz dostępne opcje można sprawdzić na stronach wypożyczalni. Zobacz blinkee i ecoshare.

Samochody na minuty to idealne rozwiązanie na deszczowe dni lub z małymi dziećmi i zwiedzanie dalszych okolic Trójmiasta. Koszt to ok 0,50 zł/min + 0,80 zł/km. Jedna z firm proponuje wypasione samochody Opel z automatyczną skrzynią biegów, silnikiem 150 KM i wyposażone w CarPlay. Sprawdź MiiMove i Traficar.

Transport publiczny – najłatwiej dojechać pociągiem do stacji Sopot i przejść spacerem schodząc wzdłuż słynnego “deptaku” czyli ul. Boh.Monte Cassino. Najbliżej hotelu jest przystanek Chopina 01 linii autobusowych 122 (ZTM Gdańsk) i 187 (ZKM Gdynia). Korzystanie z transportu publicznego najłatwiej zaplanować używając aplikacji jakdojade.pl.

Biała flota i jachty – Do Seaside można przypłynąć statkiem białej floty. Ciekawy rejs można odbyć z Gdańska, Gdyni lub Helu. Na żeglarzy czeka natomiast Marina Sopot – przybywajcie i śpijcie w Seaside !

 

rezerwacja
telefon+48513 122 041
mapa