BON TURYSTYCZNY w SeaSide Sopot. Jak skorzystać?

 

 

Drodzy Goście. Często odbieramy telefony czy przyjmujemy bon turystyczny. Otóż TAK. Ułatwiamy wypoczynek nad morzem tuż przy plaży każdemu. Można go użyć już przy rezerwacji. Nie trzeba blokować gotówki czy karty.

Akceptujemy Bon turystyczny! Co więcej, specjalnie dla Państwa, aby było łatwiej rezerwować i nie trzeba było dzwonić do nas, udostępniliśmy możliwość opłaty rezerwacji BONem,  

 

 

jak zarezerwować używając bonu turystycznego
bon w SeaSide - jak płacić

Wystarczy, że na głównej stronie seasidesopot.com wybierzecie pole “REZERWACJA” i wyszukacie odpowiadający Wam termin i pokój. 

W kolejnym kroku, już po wyborze oferty, pojawi się okno umożliwiające sposób w jaki checie Państwo opłacić zaliczkę (o ile będzie wymagana w tym terminie).

Można ją opłacić przelewem (przelew on-line, BLIKiem lub kartą kredytową) oraz właśnie BONem TURYSTYCZNYm. Wystarczy podać kod bonu a nasz recepcjonista oddzwoni (w godzinach pracy) aby potwierdzić płatność.  

 

Prawda, że łatwe? Będziecie wtedy mogli dopytać o dodatkowe szczegóły Państwa pobytu tuż przy plaży w Sopocie, tuż obok centrum Sopotu.

Jak widać, można też pobyt lub rezerwację opłacić VOUCHERem.  Mamy kilka korzystnych voucherów, dzięki którym oszczędzicie pieniądze na atrakcje takie jak lody i pamiątki dla dzieci. Wiemy, że w Sopocie dzieci są w stanie zjeść każdą ilość lodów. Tudzież Państwo będą chcieli wypić świetną kawę i zjeść pyszne ciasto w świątyni słodkości z przecudownym widokiem na molo i na zatokę czyli w kawiarni Mamma Mia. 

Tak czy siak, dzięki voucherom można zaoszczędzić pieniądze, można je sprezentować. Zachęcamy do przejrzenia propozycji na stronie z naszymi voucherami

Warto wykorzystać wszystkie opcje aby mieć super pobyt i noclegi tuż przy plaży w Sopocie.

 

bon turystyczny w SeaSide - jak aktywować

A jeśli potrzebują Państwo trochę wiedzy technicznej jak skorzystać z BONu, to powyższa infografika zaczerpnięta ze stron Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii powinna wyjaśnić postępowanie.

 

Pamiętajcie, nasi recepcjoniści służą pomocą. 

Do zobaczenia w Sopocie przy plaży.

 

[Głosów: 1   Average: 5/5]
rezerwacja
telefon+48513 122 041
mapa