BEZPIECZNY – KOMFORTOWY- KAMERALNY URLOP – taki właśnie pobyt oferujemy Państwu w naszym hotelu SeaSide w Sopocie.

U nas w SeaSide Sopot chcemy zawsze dostarczać więcej, niż jest to wymagane, starać się bardziej niż Państwo oczekują.

Wiemy, że każdemu kto do nas przyjeżdża marzy się bezpieczny urlop. I choć okna SeaSide Sopot wychodzą bezpośrednio na wydmę, plażę i morze, choć klimat jest u nas cudowny jak przystało na uzdrowisko Sopot, choć nie ma u nas smogu a znad morza wieje czyste powietrze, to jednak dla nas nie wszystko. 

Przed Państwa przyjazdem do SeaSide Sopot, całe powietrze w pokoju zostaje zawsze wymienione na nowe, czyste. Jest to szczególne ważne teraz w czasie pandemii. Jest to również istotne dla osób, które mają problemy z oddychaniem.

Aby dobrze przygotować pokój na Państwa przyjazd i utrzymać wysokie noty za czystość, używamy nowoczeny certyfikowany systemy używamy czyszczący “Rainbow”. Opróżniamy pokój z ewentualnych przykrych zapachów, roztoczy, kurzów, pyłków przeszkadzających swobodnie oddychać. Wszystko po to, aby Państwo cieszyli się spokojnym snem tuż przy plaży. Abyście Państwo mogli z samego rana z uśmiechem napić się kawy z naszego dostępnego non-stop eksresu i po kilkudziesięciu krokach stąpać bosymi nogami po plażowym piasku.

Zapraszamy do rezerwacji pobytu, nasze apartamenty/pokoje są odpowiednio sprzątane i dezynfekowane- dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

 

 

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]
rezerwacja
telefon+48513 122 041
mapa